بكارت مصنوعي

باکره گی را توسط پرده بکارت مصنوعی و ژل تنگ کننده واژن٬به اثبات رسانید! بدون نیاز به عمل جراحی!


ارزانترین و مطمئن ترین روش٬با محصولت ۱۰۰ ٪ارجینال ورجینال کِیر در سرتاسر جهان.


در این صفحه ما محصولتی را ارائه می کنیم که باکره بودن شما را در شب عروسی تضمین می کند.


ویدیو بدون قفل یوتیوب


artificial hymen kit iran

شماره سرویس
LINE ID: virginiacare

توجه: ما اشاره داریم که در ایران محصولات و محصولات تقلبی با کیفیت پایین فروخته می شوند!

دستورالعمل مصنوعی باکره

  • • در ابتدا باید بدانید که شما تنها شخصی نیستید که دچار این مشکل است! ✅
  • • زنان بسیاری در سرتاسر جهان با این مشکل رو به رو هستند. ✅
  • • بکارت از بین رفته است اما مجبور به اثبات باکره گی در شب عروسی هستید! ما برای شما خبرهای خوب داریم!✅
  • • با محصولت ورجینا کِیر ما زنان زیادی توانسته اند در شب عروسی باکره گی خود را ثابت کنند!✅
  •  حال شما می توانید مشکل خود را حل کنید!✅
  • • هیچ کس پی نخواهد برد که شما مشکلتان را با محصولت ما حل کرده اید! ✅
  • • همه چیز با احتیاط انجام خواهد شد و شما ناشناخته باقی خواهید ماند! ✅
  • • این محصولت در کشور آلان از مواد طبیعی ساخته شده اند و عوارض جانبی ندارند! ✅
  •  از این محصول استفاده خواهید کرد و ً • شما شخصا نیازی به مراجعه به دکتر نیست! ✅

بکارت مجموعه

آیا شما پرده بکارت خود را از دست داده اید و به دنبال روش سریع و ارزان برای رفع مشکلتان هستید؟


پرده بکارت از بین رفته.

متاسفانه٬هنوز هم در بسیاری از فرهنگ ها و کشور ها خود رایی زن ها ممنوع است! در اروپا٬ آفریقا٬ آسیا و آمریکا زنان جوان با اجبار از طرف خانواده ها مجبورند به عنوان یک دوشیزه باکره عروسی کنند! اما در جوامع مدرن خود داری از روابط جنسی قبل از ازدواج همیشه ممکن نیست. تمایلت جنسی همیشه هستند. هر شخص غریزه های طبیعی را حس می کند و دوست دارد لذت ها را تجربه کند تجربیات ما از کسانی که دچار این مشکل شده اند نشان میدهد که شما از احتمال پاره شدن پرده بکارت توسط خود ارضایی و لس کردن هراس دارید و به این دلیل به دنبال راه حل در اینترنت برای ترمیم پرده بکارت خود هستید. بسیاری پرده بکارت خود را عمدأ در دوران اولین رابطه عاشقانه خود از دست می دهند به این دلیل که باور دارند مرد زندگی خود را یافته اند. بنابراین آنها نگران شب عروسی و عواقب آن نیستند. باور آنها به عشق شکی برایشان باقی نمی گذارد. متأسفانه٬ موارد زیادی تجاوز هم هست که همیشه پنهان می مانند. زنان بخاطر فشار های روحی انگیزه ای به فاش کردن فشارهای زیادی را متحمل می شوند. ً تجاوز ندارند و اغلبا اگرچه جبر ثبوت دوشیزه بودن هنوز هم برای زن باقی می ماند. هر اتفاقی که بیفتد شما در این مشکل تنها هستید! زمان در گذر است٬ زنانی که از چنین فرهنگ هایی هستند از پیش ً زمان کمی تا ازدواج دارند. چنین ازدواج هایی اغلبا تعیین شده و در دایره اقوام هستند! فشار های درونی این زنان٬ آسیب های زیادی به آنها وارد می کند و آنها به دنبال راه چاره می گردند. تنها راه شناخته شده دوخت پرده بکارت است. برای این روش واژه های زیادی در اینترنت جست و جو شده است که بفهمند چطور پرده بکارت را دوباره بدست آورند. نام پزشکی این عمل جراحی Hymenorrhaphy ٬ Hymenoplasty و یا ترمیم پرده بکارت است. اما وقتی ناامیدانه به این فکر می کنند که بکارت شان را از دست داده اند با جست و جو در اینترنت در این رابطه٬ واژه های متفاوت زیادی در به وجود آورده اند. مثلً برای Hymenoplasty واژه های نظیر ترمیم پرده بکارت٬ دوباره برگرداندن بکارت٬ بازیافت بکارت٬ عمل جراحی بکارت٬ بکارت دوباره و بسیاری از واژه های دیگر. ترمیم پرده بکارت بسیار پر هزینه در حدود ۵۰۰-۴۰۰۰ هزار دلر٬ پر استرس و ناراحت کننده است. برعلوه٬ هیچ تضمینی وجود ندارد که خون ریزی بعد از عمل جراعی پرده بکارت اتفاق بیافتد. اما در حال حاضر با وجود روشهای جایگزین نیازی به عمل جراحی نیست. جبر باکره بودن در شب عروسی در حال حاضر به این منظور نیست که پرده بکارت را با عمل جراحی دوباره بدست آورد. به لطف وجود آی ورجینال و محصولت پرده بکارت مصنوعی و ژل تنگ کننده واژن کمپانی ورجینا کِیر٬ مشکل به آسانی و ارزانی حل خواهد شد و لکه های خون مورد نیاز روی رختخواب در شب عروسی به جا خواهند ماند. در این مورد هم ایده های زیادی شکل گرفته که باعث شده زنان جوان در موتورهای جستجو به جست و جو بپردازند: بسته ی پرده بکارت مصنوعی٬ ست باکره گی٬ ست ترمیم پرده بکارت٬ بسته ی باکره گی٬ بسته بازگشت پرده بکارت و بسیاری از واژه های دیگر. یک نکته مهم قبل از همه چیز! این محصولت برای حمایت از سیستم مرد سالری طراحی نشده و تنها به دنبال ارائه یک راه حل جایگزین برای حفظ عزت زنان و حمایت از آنها در مقابل قیودات شدید تر است.


ما در مورد کدام محصولت صحبت می کنیم؟


ما در مورد یک نوع پرده بکارت مصنوعی که از سلولز های حل شونده تشکیل شده اند صحبت می کنیم. این پرده بکارت در مرکز خود با یک نوع پودر خون مخصوص پر شده است که رنگ آن شبیه خون انسان می باشد. این پرده بکارت مصنوعی به عمق یک انگشت به مدت ۳۰ دقیقه قبل و یا حد اکثر ۲ ساعت قبل از آمیزش در داخل واژن قرار می گیرد. در صورت آمیزش٬ ترکیبات کاملً ترکیب می گردند و به صورت لکه های خون مطلوب در مقدار مناسب و زمان مناسب نمایان خواهند شد.حل شده و با مایعات واژن


REVITALIZE100 برای تنگ کردن واژن


برای تنگ کردن واژن ما Revitalize100 پیشنهاد می کنیم. این ژل تنگ کننده واژن است که ۱-۲ هفته قبل از زمان مورد نظر استفاده می شود. قبل از خواب٬ بر روی سوراخ واژن و لبه ً روزانه یکمرتبه ترجیحا های واژن مالیده شود٬ و ژل تاثیرش را با تنگ کردن سوراخ مهبل نشان می دهد. 


راه حل بسیار آسان است٬ ترمیم پرده !بکارت بدون نیاز به جراحی


این محصولت با استفاده از بهترین تکنالوژی های طبی ساخته شده است. با استفاده از این دو محصول شما می توانید باکره بودن خود را ثابت کنید! پول زیادی را ذخیره و خود را از ناراحتی های عمل جراحی نجات داده اید! تاثیر ۱۰۰ درصد مطمئن است و ما نتیجه قناعت بخش را تضمین می کنیم. همه چیز نا شناخته و با احتیاط انجام خواهد شد.

چطور از محصولت باکره گی ورجینا کِیر استفاده کنیم (ودیو)؟

تولید پرده بکارت مصنوعی


معلومات مهم:

دقت کنید که از کجا خریداری می کنید! بسیاری از وب سایت ها قیمت های خیلی ارزان و یا هم گزاف پیشنهاد می کنند. در صورت شک و تردید شماره تماسی برای تایید ندارید و کیفیت محصولت ضمانت نشده اند. اگر خون مصنوعی رنگ طبیعی نداشته باشد٬می تواند شما را با مشکل رو به رو سازد. بنابراین٬ کیفیت محصول بسیار مهم است نه قیمت خیلی ارزان. در این صفحه ما فقط محصولت ارجینال کمپانی ورجیناکِیر را پیشنهاد می کنیم! محصولت ورجیناکِیر موفقانه از سال ۲۰۱۰ بدین سو در سطح بین اللل ارائه شده و همچنین در کشور آلان تأیید شده است. محصولت ورجیناکِیر در برنامه مستند یورپین نیز توسط فعالن حقوق بشر به عنوان یک راه حل ارائه شده است. ارزان

٪ ۱۰۰ ٬مطمئن٪ ۱۰۰ ٬آسان ۱۰۰٪ سوال و جواب؟!